Автор
Оснат Лубрані
ООН
Координаторка системи ООН в Україні, Гуманітарна координаторка
Перед тим, як очолити Представництво ООН в Україні, пані Оснат Лубрані займала пост Координатора системи ООН і Постійного представника Програми Розвитку ООН в Республіці Фіджі (2013-2018), виконуючи обов’язки в дев’яти інших малих острівних державах, що розвиваються (Федеративні Штати Мікронезії, Кірибаті, Маршаллові Острови, Науру, Палау, Соломонові Острови, Тонга, Тувалу та Вануату). У 2009-2013 роках у якості Координатора з питань розвитку Організації Об’єднаних Націй і Постійного представника Програми Розвитку ООН у Косово пані Оснат Лубрані здійснювала моніторинг діяльності Миротворчої місії ООН в Косово (МООНК). До цого вона займалась підтримкою Програми Розвитку ООН в Колишній Югославській Республіці Македонія в рамках Бюро ПРООН з попередження криз і відновлення. Також пані Лубрані займала ряд керівних посад у Жіночому Фонді ООН (ЮНІФЕМ), обіймала пости Регіонального директора відділуЦентральної та Східної Європи та Директора Бюро зв’язку в Брюсселі. Оснат Лубрані отримала ступінь магістра Колумбійського університету у Нью-Йорку за спеціальністю «міжнародні відносини» та ступінь магістра Нью-Йоркського університету за спеціальністю «виробництво кінофільмів та телевізійних програм».
Osnat Lubrani
Автор
Ігнасіо Леон Гарсія
УКГС ООН
Очільник Управління ООН з координації гуманітарних справ (УКГС ООН) в Україні
Упродовж останніх 23 років Ігнасіо займався гуманітарною роботою в ООН у різних регіонах світу. Він також забезпечував підтримку гуманітарних заходів на глобальному рівні та розробляв гуманітарну політику під час роботи в головних офісах ООН у Нью-Йорку та Женеві. До того, як він очолив УКГС ООН в Україні, він виконував обов’язки Голови Підрозділу з питань оцінки, планування та моніторингу гуманітарних заходів у Женеві, де відповідав за підтримку Циклу гуманітарних програм (ЦГП) у 27 країнах. Він також очолював Координаційну групу з підготовки ЦГП Міжвідомчого постійного комітету, до складу якого входять і установи ООН, й інші гуманітарні партнери. Завданням Групи було адаптувати загальні вимоги надання допомоги до місцевих особливостей у тих регіонах світу, де виникають нові гуманітарні потреби. Раніше Ігнасіо також був Головою Регіонального відділення УКГС ООН у Південній Африці (2012-2015 рр.), очолював УКГС в Індонезії (2008-2012 р.), Колумбії (2002-2006 рр.) та працював регіональним координатором в Анголі (1998-2002 рр.). У 2006-2008 роках виконував обов’язки Старшого референта в головному офісі УКГС у Нью-Йорку. До приходу в УКГС ООН Ігнасіо працював у різних гуманітарних організаціях та організаціях зі сприяння розвитку в Бразилії, Чилі та Екваторіальній Гвінеї. Магістр гуманітарних наук, бакалавр із питань трудових відносин, має науковий ступінь в області освіти. Володіє іспанською, англійською та португальською мовами.
Ignacio Leon Garcia
Автор
Ірина Саакян-Веттер
ЮНОПС
Директорка Офісу ЮНОПС в Україні, Представниця ЮНОПС у Білорусі та Молдові
Пані Ірина Саакян Веттер обіймає посаду Директорки Офісу ЮНОПС в Україні та Представниця ЮНОПС у Білорусі та Молдові з 15 серпня 2019 року.
Пані Саакян Веттер обійняла посаду Директорки Офісу ЮНОПС в Україні та Представниці ЮНОПС у Білорусі та Молдові у серпні 2019. До цього пані Саакян Веттер працювала в Раді Європи, де керувала та впроваджувала програми у сферах захисту прав людини, розвитку демократії та верховенства права в офісах Ради Європи у Белграді (Сербія) та Кишиневі (Молдова). Пані Саакян Веттер має великий досвід розвитку партнерських відносин, формування міжнародної політики та управління завдяки роботі в таких міжнародних організаціях, як Всесвітня організація охорони здоров'я, Глобальний фонд для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців та Офіс ООН з координації гуманітарних питань. Портфель її проектів охоплює Східну Європу, Південну та Західну Азію, Центральну Азію й Африку. Крім цього пані Саакян Веттер працювала на державній службі у Канаді, де вона керувала масштабними партнерськими ініціативами з розвитку транспортної інфраструктури. Пані Саакян Веттер – сертифікований Стенфордським університетом фахівець із управління проектами, вона також здобула ступінь магістра бізнес-адміністрування в Університеті Оттави та магістра у сфері освітньої політики, досліджень і адміністрування в Массачусетському університеті. Пані Саакян Веттер володіє англійською, французькою, вірменською та російською мовами. Вона одружена та має двох дітей.
generic
Автор
Ан Нгуєн
МОМ
Голова Представництва
Ан Нгуєн очолює українське представництво МОМ, Агентства ООН з питань міграції, з 2019 року. До цього він керував Відділом захисту та допомоги мігрантам у штаб-квартирі МОМ у Женеві, а перед тим був старшим регіональним спеціалістом із допомоги мігрантам у Регіональному офісі МОМ для Південно-Східної, Східної Європи та Центральної Азії. Раніше Ан Нгуєн уже працював у Представництві МОМ в Україні: до 2011 року він був заступником Голови Представництва та Старшим програмним координатором й очолював найбільшу програму МОМ із протидії торгівлі людьми. До того як приєднатися до Міжнародної організації з міграції, Ан Нгуєн працював у приватному секторі, обіймаючи керівні посади в Тихоокеанській газовій та електричній компанії, штаб-квартира котрої знаходиться в Каліфорнії, США, та в Altitude Software в Лісабоні, Португалія. Здобув ступінь бакалавра з біології в Каліфорнійському університеті, Санта-Крус, та ступінь магістра ділового адміністрування в Університеті Небраски, Лінкольн.
Anh Nguyen
Автор
Дафіна Ґерчева
ПРООН
Постійна представниця
Постійна представниця Програми Розвитку ООН в Україні з квітня 2019 року. До приєднання до ПРООН в Україні пані Герчева виконувала функції постійної координаторки ООН та постійної представниці ПРООН в Республіці Молдова (2015-2019), заступниці помічника адміністратора та заступниці директора Бюро Управління (2012-2015 рр.), а також була постійною координаторкою ООН та постійною представницею ПРООН у Республіці Вірменія (2010-2012 рр.). З 2002 по 2009 рік пані Герчева працювала старшою радницею з питань управління та розвитку потенціалу в Регіональному центрі ПРООН в Братиславі, Словацька Республіка. Пані Герчева приєдналася до ПРООН ще в 1994 році як спеціаліст з питань сталого розвитку ПРООН в Болгарії. Пані Герчева має диплом вищої освіти Школи Уартона, університету Пенсільванії - і диплом з Економіки навколишнього середовища для політики розвитку від Інституту Світового банку у Вашингтоні. Вона працювала як запрошений науковець в університеті Північної Кароліни в Чапел-Хілл, Університетському коледжі Лондона та Оксфордському університеті. Пані Герчева також отримала ступінь доктора наук у сфері екологічної економіки в Університеті національного та світового господарства, в Софії. Вона заміжня, має двох дітей.
Dafina Gercheva
Автор
Др. Жаннат Космухамедова
УНЗ ООН
Керівниця регіонального Офісу у Східній Європі
Керівниця Регіонального офісу у Східній Європі, що охоплює Україну, Білорусь та Молдову. З грудня 2017 року Жаннат Космухамедова очолює Регіональний офіс УНЗ ООН для східних країн, що базується в Києві. Її попередній досвід, серед інших, включає роботу в штаб-квартирі УНЗ ООН у Відні, в якості регіональної радниці з питань наркотиків та ВІЛ для Східної Європи та Центральної Азії, а також вона мала обов'язки міжнародної координаторки ООН з питань законодавства, що стосується ВІЛ. Перед тим як приєднатися до штаб-квартири УНЗ ООН у 2003 році, Жаннат очолювала представництво УНЗ ООН в Казахстані, працювала у Міжнародній Організації з Міграції, ЮНЕСКО та у Азіатському банку розвитку. Жаннат отримала докторський ступінь з біохімії та має великий досвід досліджень та лекцій у галузях, пов'язаних із гігієною праці та клінічною біологією.
Zhannat
Автор
Еріка Квапілова
ООН Жінки
Головa офісу/ Представниця ООН Жінки в Україні
Еріка Квапілова (доктор наук/PhD) була першою головою офісу ООН Жінки в Грузії з 2013 по 2020 рік. До призначення в ООН Жінки у Грузії вона обіймала посаду директорки регіональної програми ООН Жінки у Південно-Східній Європі. У період з 2005 по 2009 рік вона працювала програмною спеціалісткою, підтримуючи програми ООН Жінки / UNIFEM на Західних Балканах та у Туреччині. До роботи в ООН Еріка понад 15 років працювала у дослідженні соціальної політики та добробуту, брала участь у міжнародних порівняльних дослідницьких групах та публікувала наукові роботи на теми соціальної політики та гендерних питань. На початку 2000-х вона була директоркою Науково-дослідного інституту праці та соціальних питань та Міжнародного центру сімейних досліджень у Братиславі, афілійованого з Міністерством праці, соціальних досліджень та сім'ї Словаччини, і працювала в якості гендерної радниці міністра праці та соціальних питань.
Erika Kvapilova, portrait
Автор
Лотта Сільвандер
ЮНІСЕФ
Голова Представництва в Україні
Лотта Сільвандер почала працювати в Представництві ЮНІСЕФ в Україні у березні 2019 року. Пані Сільвандер має понад тридцять років досвіду в галузі соціального розвитку, здобутого на керівних посадах у багатьох регіонах світу, де вона просувала права та інтереси дітей і жінок. З 2014 року до свого призначення в Україні пані Сільвандер очолювала ЮНІСЕФ у Філіппінах. Під її керівництвом здійснювалось планування, втілення та оцінка проектів ЮНІСЕФ в рамках програм розвитку та гуманітарних програм, спрямованих на покращення життя дітей та жінок у Філіпінах. Раніше, Лотта Сільвандер була Головою Представництва ЮНІСЕФ у В’єтнамі у 2010-2014 роках та в Замбії у 2006-2010 роках. Перед тим, як почати працювати в ЮНІСЕФ, Лотта Сільвандер була заступницею Генерального директора та Директоркою департаменту у справах Африки Шведського агентства з міжнародного розвитку (Sida). Вона обіймала цю посаду протягом 2001-2006 років. Пані Сільвандер є шведкою. Вона має ступінь, еквівалентний ступеню магістра з соціальної антропології. Л.Сільвандер розпочала свою кар’єру в громадській організації у Швеції та працювала у Філіппінах у 1980-тих роках. Вона викладала в Стокгольмському університеті та працювала фахівчинею з питань соціально-економічного розвитку у ПРООН в Зімбабве (1990-1994 роки), а потім була консультанткою з питань розвитку. Вона вперше почала працювати в Sida в 1996 році як радниця з питань соціального розвитку в Південній Африці, а згодом обіймала посади старшої радниці з питань соціального розвитку та спеціальної радниці з питань ВІЛ/СНІДу в штаб-квартирі Sida в Стокгольмі.
Lotta Sylwander
Автор
Мануель Філон Морар
ДППА
Голова представництва Департаменту політичних питань ООН в Україні
Пан Морар прибув до України в червні 2015 року після роботи у Департаменті з політичних питань у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку. Він працює в ООН з 2004 року, зокрема керівником польового офісу UNSMIL-ED та керівником зовнішніх зв'язків у Лівії (2012-2014). Також співпрацював з Місіями ООН в Іраку (2004-2006; 2010), Афганістані (2014), Республіці Молдова, Алжирі, Гайані та з місіями ЄС у Грузії (2008-2009) та Судані (2011). До того як розпочати роботу в ООН пан Морар був радником міністра при Міністерстві закордонних справ Румунії (2000-2012). Був доцентом політології Бухарестського університету (1997-2003) та експертом із зовнішньої політики при президентстві Румунії (1997-1999). Пан Морар здобув науковий ступінь доктора політичної філософії, магістра політичних наук, опублікував чотири книги та понад 70 статей у галузі політології та міжнародних відносин.
Filon Morar
Автор
Мара Лопес
ФАО
Голова ФАО в Україні
Пані Мара Лопес працює в Україні з вересня 2019 року, спеціалізація її роботи - розвиток громад та гуманітарна допомога. До того як приєднатися до команди ФАО в Україні, Мара працювала у ФАО в Південному Судані, на посаді заступниці координатора з надзвичайних ситуацій та була керівницею підрозділу польової підтримки. Пані Лопес також працювала з МОМ, як голова Управління програми стабілізації громад у Центральноафриканській республіці та очолювала різні проекти в Західній Африці як національний директор різних НДО, орієнтованих на охорону здоров'я та соціальний захист. Пані Лопес здобула ступінь бакалавра з міжнародних відносин та два ступені магістра: з Менеджменту у сфері сталого розвитку, в Лісабонській школі економіки та управління, та з Політичних та міжнародних наук, в Лісабонському університеті. Мара Лопес - громадянка Португалії.
Mara Lopes
Автор
Матільда Богнер
УВКПЛ
Голова Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні
Матильда Богнер працює в системі ООН з 2006 року. Вона очолювала регіональні офіси УВКПЛ в Центральній Азії, Тихоокеанському регіоні та Південно-Східній Азії. Також вона очолювала відділ з питань прав людини, перехідного правосуддя та верховенства права Місії ООН у Лівії, а на попередній посаді була старшим радником ООН з прав людини в Білорусі. До цього вона дев'ять років працювала у сфері прав людини у регіоні Європи та Центральної Азії та вільно розмовляє російською. Вона має юридичну освіту, а також працювала адвокатом кримінального захисту в Австралії. Пані Богнер заміжня, має чотирьох дітей.
Matilda Bogner
Автор
Пабло Матеу
УВКБ ООН
Представник УВКБ ООН в Україні
Пабло Матеу працює в УВКБ ООН вже понад 25 років та має досвід роботи у дев’яти країнах та Штаб-квартирі агентства у Женеві. Працював у таборах для біженців у Алжирі, Мавританії та Мексиці; сприяв поверненню біженців до рідних країн в Афганістані, Центральній Америці та Мозамбіку; допомагав реінтеграції внутрішньо переміщених осіб у Боснії та Герцеговині. Був Представником УВКБ ООН в Алжирі. У Штаб-квартирі УВКБ ООН його діяльність була зосереджена на наступних сферах: поєднання гуманітарного реагування та розвитку, міжвідомча співпраця, засоби до існування та знаходження довгострокових рішень. Почав працювати в УВКБ ООН в Україні у 2016 році.
Pablo Mateu
Автор
Раман Гайлевич
ЮНЕЙДС
Директор ЮНЕЙДС в Україні
Пан Раман Гайлевич приєднався до Команди ООН в Україні у вересні 2018 року, в якості директора українського Офісу ЮНЕЙДС. Раніше він працював радником у регіональному офісі ЮНЕЙДС у Москві (2013-2018, 2007-2010), координатором Офісу ЮНЕЙДС у Казахстані та Туркменістані (2010-2013), радником з питань розвитку програми у штаб-квартирі ЮНЕЙДС у Женеві (2002-2007) та національним радником ЮНЕЙДС у Білорусі (2000-2001). Пан Гайлевич почав працювати в ООН у 1998 році, а раніше мав посаду у місцевому університеті. Перш ніж приєднатися до ЮНЕЙДС у 2000 році, він був керівником проекту в офісі ПРООН в Білорусі. Пан Гайлевич здобув ступінь магістра з педагогіки у Мінському державному педагогічному інституті та ступінь магістра за напрямком "Стратегія контролю над наркотиками" в Імперському коледжі Лондонського університету. Пан Гайлевич - громадянин Білорусі та володіє російською, англійською та французькою мовами.
Raman Hailevich
Автор
Сергій Савчук
МОП
Національний координатор МОП в Україні
Сергій Савчук представляє МОП, Міжнародну організацію праці, з 2013 року. З 2001 по 2012 роки він очолював проекти розвитку у сферах трудового законодавства та трудової реформи, соціального діалогу та гендерної рівності на роботі в Україні. До того як приєднатися до МОП, Сергій працював у Федерації профспілок України, де обіймав посаду заступника міжнародного секретаря та займався посиленням співпраці з міжнародним профспілковим рухом, а також співпрацював з МОП у питаннях захисту прав працівників. Пан Савчук здобув ступінь магістра з іноземних мов та літератури Київського національного лінгвістичного університету і на даний час вивчає передові дослідження у сфері трудового права.
Sergiy Savchuk
Автор
Хайме Надаль
UNFPA
Представник ФН ООН в Україні
Представник ЮНФПА в Україні, Голова Офісу в Білорусі з вересня 2019 року. Пан Надаль розпочав свою співпрацю з ЮНФПА у 1996 році, а в 1999-му приєднався до організації як програмний фахівець у штаб-квартирі, у відділі Латинської Америки та Карибів, що включало окремі проекти в Гватемалі та Гаїті. У 2004 році зайняв посаду заступника директора з англомовних та нідерландько-мовних Карибів, Ямайка, де він відповідав за координацію та виконання проектів ЮНФПА у 15 країнах та на 7 територіях. Він зайняв посаду представника ЮНФПА у Болівії (2009), Єгипті (2013) та Бразилії (2015), очолюючи відповідні офіси ЮНФПА у періоди непростих політичних змін та працюючи у складі команди ООН для просування Порядку денного 2030 та Цілей сталого розвитку. До роботи в ЮНФПА був консультантом місцевих державних установ у контексті ряду ініціатив Європейського Союзу щодо регіонального розвитку.
Jaime Nadal
Автор
Юрій Савко
ВООН
Координатор Програми Волонтери ООН в Україні
Юрій Савко працює Координатором Програми Волонтери ООН в Україні. До цього Юрій працював експертом та старшим консультантом в міжнародних фінансових інституціях (Світовий Банк, ЄІБ). В нього більше 20 років професійного досвіду роботи в громадському секторі, а також в проектах таких міжнародних організацій, як Канадське Бюро міжнародної освіти (CBIE), Канадська Агенція з міжнародного розвитку (CIDA) та GIZ. Юрій також має тривалий досвід у сфері охорони здоров’я та обіймав посаду Заступника Міністра з питань європейської інтеграції в Міністерстві охорони здоров’я України (2014-15). Юрій отримав диплом Національного Університету «Львівська Політехніка».
yuriy
Автор
Ярно Хабіхт
ВООЗ
Голова Представництва ВООЗ в Україні
Доктор Ярно Хабіхт працює на посаді Представника ВООЗ та Голови Представництва ВООЗ в Україні з листопада 2018 року. Доктор Хабіхт набув великого досвіду, працюючи в системі агентств ООН. Зокрема, у Всесвітній організації охорони здоров'я, де він працює останні десятиліття. З 2003 року пан Хабіхт очолював представництва ВООЗ в Естонії, Республіці Молдові, Киргизстані та з 2018 року – в Україні. Як Голова Представництва ВООЗ, д-р Хабіхт компетентно керує командою українського офісу та на власному прикладі демонструє великий професіоналізм у ключових питаннях, що стосуються сфери охорони здоров’я – цілеспрямовано надавати необхідну допомогу, швидко і результативно реагувати на кризи у складній політичній, економічній та геополітичній ситуаціях. Доктор Ярно Хабіхт – дипломований лікар, отримав ступінь доктора наук у галузі охорони здоров'я та досліджень у сфері охорони здоров'я і медичного обслуговування в Тартуському університеті, Естонія. Одночасно працював в Естонському фонді медичного страхування та Міністерстві соціальних справ Естонії. Також проводив дослідження рівності доступу до послуг охорони здоров'я та фінансового захисту.
Jarno Habicht