Наша команда в Україні

Osnat Lubrani

Оснат Лубрані

ООН
Координаторка системи ООН в Україні, Гуманітарна координаторка
Перед тим, як очолити Представництво ООН в Україні, пані Оснат Лубрані займала пост Координатора системи ООН і Постійного представника Програми Розвитку ООН в Республіці Фіджі (2013-2018), виконуючи обов’язки в дев’яти інших малих острівних державах, що розвиваються (Федеративні Штати Мікронезії, Кірибаті, Маршаллові Острови, Науру, Палау, Соломонові Острови, Тонга, Тувалу та Вануату). У 2009-2013 роках у якості Координатора з питань розвитку Організації Об’єднаних Націй і Постійного представника Програми Розвитку ООН у Косово пані Оснат Лубрані здійснювала моніторинг діяльності Миротворчої місії ООН в Косово (МООНК). До цого вона займалась підтримкою Програми Розвитку ООН в Колишній Югославській Республіці Македонія в рамках Бюро ПРООН з попередження криз і відновлення. Також пані Лубрані займала ряд керівних посад у Жіночому Фонді ООН (ЮНІФЕМ), обіймала пости Регіонального директора відділуЦентральної та Східної Європи та Директора Бюро зв’язку в Брюсселі. Оснат Лубрані отримала ступінь магістра Колумбійського університету у Нью-Йорку за спеціальністю «міжнародні відносини» та ступінь магістра Нью-Йоркського університету за спеціальністю «виробництво кінофільмів та телевізійних програм».
Ignacio Leon Garcia

Ігнасіо Леон Гарсія

УКГС ООН
Очільник Управління ООН з координації гуманітарних справ (УКГС ООН) в Україні
Упродовж останніх 23 років Ігнасіо займався гуманітарною роботою в ООН у різних регіонах світу. Він також забезпечував підтримку гуманітарних заходів на глобальному рівні та розробляв гуманітарну політику під час роботи в головних офісах ООН у Нью-Йорку та Женеві. До того, як він очолив УКГС ООН в Україні, він виконував обов’язки Голови Підрозділу з питань оцінки, планування та моніторингу гуманітарних заходів у Женеві, де відповідав за підтримку Циклу гуманітарних програм (ЦГП) у 27 країнах. Він також очолював Координаційну групу з підготовки ЦГП Міжвідомчого постійного комітету, до складу якого входять і установи ООН, й інші гуманітарні партнери. Завданням Групи було адаптувати загальні вимоги надання допомоги до місцевих особливостей у тих регіонах світу, де виникають нові гуманітарні потреби. Раніше Ігнасіо також був Головою Регіонального відділення УКГС ООН у Південній Африці (2012-2015 рр.), очолював УКГС в Індонезії (2008-2012 р.), Колумбії (2002-2006 рр.) та працював регіональним координатором в Анголі (1998-2002 рр.). У 2006-2008 роках виконував обов’язки Старшого референта в головному офісі УКГС у Нью-Йорку. До приходу в УКГС ООН Ігнасіо працював у різних гуманітарних організаціях та організаціях зі сприяння розвитку в Бразилії, Чилі та Екваторіальній Гвінеї. Магістр гуманітарних наук, бакалавр із питань трудових відносин, має науковий ступінь в області освіти. Володіє іспанською, англійською та португальською мовами.
Anh Nguyen

Ан Нгуєн

МОМ
Голова Представництва
Ан Нгуєн очолює українське представництво МОМ, Агентства ООН з питань міграції, з 2019 року. До цього він керував Відділом захисту та допомоги мігрантам у штаб-квартирі МОМ у Женеві, а перед тим був старшим регіональним спеціалістом із допомоги мігрантам у Регіональному офісі МОМ для Південно-Східної, Східної Європи та Центральної Азії. Раніше Ан Нгуєн уже працював у Представництві МОМ в Україні: до 2011 року він був заступником Голови Представництва та Старшим програмним координатором й очолював найбільшу програму МОМ із протидії торгівлі людьми. До того як приєднатися до Міжнародної організації з міграції, Ан Нгуєн працював у приватному секторі, обіймаючи керівні посади в Тихоокеанській газовій та електричній компанії, штаб-квартира котрої знаходиться в Каліфорнії, США, та в Altitude Software в Лісабоні, Португалія. Здобув ступінь бакалавра з біології в Каліфорнійському університеті, Санта-Крус, та ступінь магістра ділового адміністрування в Університеті Небраски, Лінкольн.
Dafina Gercheva

Дафіна Ґерчева

ПРООН
Постійна представниця
Постійна представниця Програми Розвитку ООН в Україні з квітня 2019 року. До приєднання до ПРООН в Україні пані Герчева виконувала функції постійної координаторки ООН та постійної представниці ПРООН в Республіці Молдова (2015-2019), заступниці помічника адміністратора та заступниці директора Бюро Управління (2012-2015 рр.), а також була постійною координаторкою ООН та постійною представницею ПРООН у Республіці Вірменія (2010-2012 рр.). З 2002 по 2009 рік пані Герчева працювала старшою радницею з питань управління та розвитку потенціалу в Регіональному центрі ПРООН в Братиславі, Словацька Республіка. Пані Герчева приєдналася до ПРООН ще в 1994 році як спеціаліст з питань сталого розвитку ПРООН в Болгарії. Пані Герчева має диплом вищої освіти Школи Уартона, університету Пенсільванії - і диплом з Економіки навколишнього середовища для політики розвитку від Інституту Світового банку у Вашингтоні. Вона працювала як запрошений науковець в університеті Північної Кароліни в Чапел-Хілл, Університетському коледжі Лондона та Оксфордському університеті. Пані Герчева також отримала ступінь доктора наук у сфері екологічної економіки в Університеті національного та світового господарства, в Софії. Вона заміжня, має двох дітей.
Gianni Volpin portrait

Джанні Вольпін

ЮНОПС
Керівник Офісу в Україні
 
Джанні Вольпін є Керівником Офісу ЮНОПС в Україні. Він має багатий досвід роботи в міжнародних організаціях, зокрема у сферах гуманітарної допомоги та соціально-економічного розвитку, а також у приватному секторі. Джанні понад 20 років працював у Міжнародному комітеті Червоного Хреста в різних країнах, обіймаючи ряд ключових управлінських посад на рівні окремих країн, регіонів, а також у Штаб-квартирі в Женеві. Він володіє італійською, англійською, французькою та португальською мовами.
Zhannat

Др. Жаннат Космухамедова

УНЗ ООН
Керівниця регіонального Офісу у Східній Європі
Керівниця Регіонального офісу у Східній Європі, що охоплює Україну, Білорусь та Молдову. З грудня 2017 року Жаннат Космухамедова очолює Регіональний офіс УНЗ ООН для східних країн, що базується в Києві. Її попередній досвід, серед інших, включає роботу в штаб-квартирі УНЗ ООН у Відні, в якості регіональної радниці з питань наркотиків та ВІЛ для Східної Європи та Центральної Азії, а також вона мала обов'язки міжнародної координаторки ООН з питань законодавства, що стосується ВІЛ. Перед тим як приєднатися до штаб-квартири УНЗ ООН у 2003 році, Жаннат очолювала представництво УНЗ ООН в Казахстані, працювала у Міжнародній Організації з Міграції, ЮНЕСКО та у Азіатському банку розвитку. Жаннат отримала докторський ступінь з біохімії та має великий досвід досліджень та лекцій у галузях, пов'язаних із гігієною праці та клінічною біологією.
Erika Kvapilova, portrait

Еріка Квапілова

ООН Жінки
Головa офісу/ Представниця ООН Жінки в Україні
Еріка Квапілова (доктор наук/PhD) була першою головою офісу ООН Жінки в Грузії з 2013 по 2020 рік. До призначення в ООН Жінки у Грузії вона обіймала посаду директорки регіональної програми ООН Жінки у Південно-Східній Європі. У період з 2005 по 2009 рік вона працювала програмною спеціалісткою, підтримуючи програми ООН Жінки / UNIFEM на Західних Балканах та у Туреччині. До роботи в ООН Еріка понад 15 років працювала у дослідженні соціальної політики та добробуту, брала участь у міжнародних порівняльних дослідницьких групах та публікувала наукові роботи на теми соціальної політики та гендерних питань. На початку 2000-х вона була директоркою Науково-дослідного інституту праці та соціальних питань та Міжнародного центру сімейних досліджень у Братиславі, афілійованого з Міністерством праці, соціальних досліджень та сім'ї Словаччини, і працювала в якості гендерної радниці міністра праці та соціальних питань.
Filon Morar

Мануель Філон Морар

ДППА
Голова представництва Департаменту політичних питань ООН в Україні
Пан Морар прибув до України в червні 2015 року після роботи у Департаменті з політичних питань у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку. Він працює в ООН з 2004 року, зокрема керівником польового офісу UNSMIL-ED та керівником зовнішніх зв'язків у Лівії (2012-2014). Також співпрацював з Місіями ООН в Іраку (2004-2006; 2010), Афганістані (2014), Республіці Молдова, Алжирі, Гайані та з місіями ЄС у Грузії (2008-2009) та Судані (2011). До того як розпочати роботу в ООН пан Морар був радником міністра при Міністерстві закордонних справ Румунії (2000-2012). Був доцентом політології Бухарестського університету (1997-2003) та експертом із зовнішньої політики при президентстві Румунії (1997-1999). Пан Морар здобув науковий ступінь доктора політичної філософії, магістра політичних наук, опублікував чотири книги та понад 70 статей у галузі політології та міжнародних відносин.
Mara Lopes

Мара Лопес

ФАО
Голова ФАО в Україні
Пані Мара Лопес працює в Україні з вересня 2019 року, спеціалізація її роботи - розвиток громад та гуманітарна допомога. До того як приєднатися до команди ФАО в Україні, Мара працювала у ФАО в Південному Судані, на посаді заступниці координатора з надзвичайних ситуацій та була керівницею підрозділу польової підтримки. Пані Лопес також працювала з МОМ, як голова Управління програми стабілізації громад у Центральноафриканській республіці та очолювала різні проекти в Західній Африці як національний директор різних НДО, орієнтованих на охорону здоров'я та соціальний захист. Пані Лопес здобула ступінь бакалавра з міжнародних відносин та два ступені магістра: з Менеджменту у сфері сталого розвитку, в Лісабонській школі економіки та управління, та з Політичних та міжнародних наук, в Лісабонському університеті. Мара Лопес - громадянка Португалії.
Matilda Bogner

Матільда Богнер

УВКПЛ
Голова Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні
Матильда Богнер працює в системі ООН з 2006 року. Вона очолювала регіональні офіси УВКПЛ в Центральній Азії, Тихоокеанському регіоні та Південно-Східній Азії. Також вона очолювала відділ з питань прав людини, перехідного правосуддя та верховенства права Місії ООН у Лівії, а на попередній посаді була старшим радником ООН з прав людини в Білорусі. До цього вона дев'ять років працювала у сфері прав людини у регіоні Європи та Центральної Азії та вільно розмовляє російською. Вона має юридичну освіту, а також працювала адвокатом кримінального захисту в Австралії. Пані Богнер заміжня, має чотирьох дітей.
Murat Sahin

Мурат Шахін

ЮНІСЕФ
Представник ЮНІСЕФ в Україні
Мурат Шахін зайняв посаду Представника ЮНІСЕФ в Україні у липні 2021 року. Мурат очолює роботу ЮНІСЕФ в Україні, щоб забезпечити поступове забезпечення дотримання прав усіх дітей, підлітків та молоді, особливо з найбільш вразливих груп, та реалізацію їхнього потенціалу в безпечному й інклюзивному суспільстві.

Перш ніж приєднатися до Представництва ЮНІСЕФ в Україні, Мурат працював Головою Представництва в Косово (2018-2021) та Заступником голови в Корейській Народно-Демократичній Республіці (2016-2018). Він здійснював стратегічне керівництво плануванням, розробкою, формулюванням і реалізацією Національних програм та заходів відповідно до пріоритетів національного розвитку та Рамкової програми ООН з питань допомоги щодо розвитку.

Раніше Мурат працював в організації радником та спеціалістом з питань води, санітарії та гігієни, а також з питань освіти у штаб-квартирі ЮНІСЕФ а також на різних посадах у КНДР, Таджикистані та Туреччині. Він працює в організації з 1999 року. Пан Шахін — громадянин Туреччини, який щиро підтримує реалізацію прав усіх дітей та робить все можливе для своєї роботи та родини.

Він навчався в аспірантурі з методів бізнес-досліджень в Единбурзькій бізнес-школі, має магістерський ступінь з бізнес-управління Університету BILGI у Стамбулі та ступінь з громадянського проєктування Близькосхідного технічного університету в Анкарі.
Raman Hailevich

Раман Гайлевич

ЮНЕЙДС
Директор ЮНЕЙДС в Україні
Пан Раман Гайлевич приєднався до Команди ООН в Україні у вересні 2018 року, в якості директора українського Офісу ЮНЕЙДС. Раніше він працював радником у регіональному офісі ЮНЕЙДС у Москві (2013-2018, 2007-2010), координатором Офісу ЮНЕЙДС у Казахстані та Туркменістані (2010-2013), радником з питань розвитку програми у штаб-квартирі ЮНЕЙДС у Женеві (2002-2007) та національним радником ЮНЕЙДС у Білорусі (2000-2001). Пан Гайлевич почав працювати в ООН у 1998 році, а раніше мав посаду у місцевому університеті. Перш ніж приєднатися до ЮНЕЙДС у 2000 році, він був керівником проекту в офісі ПРООН в Білорусі. Пан Гайлевич здобув ступінь магістра з педагогіки у Мінському державному педагогічному інституті та ступінь магістра за напрямком "Стратегія контролю над наркотиками" в Імперському коледжі Лондонського університету. Пан Гайлевич - громадянин Білорусі та володіє російською, англійською та французькою мовами.
Sergiy Savchuk

Сергій Савчук

МОП
Національний координатор МОП в Україні
Сергій Савчук представляє МОП, Міжнародну організацію праці, з 2013 року. З 2001 по 2012 роки він очолював проекти розвитку у сферах трудового законодавства та трудової реформи, соціального діалогу та гендерної рівності на роботі в Україні. До того як приєднатися до МОП, Сергій працював у Федерації профспілок України, де обіймав посаду заступника міжнародного секретаря та займався посиленням співпраці з міжнародним профспілковим рухом, а також співпрацював з МОП у питаннях захисту прав працівників. Пан Савчук здобув ступінь магістра з іноземних мов та літератури Київського національного лінгвістичного університету і на даний час вивчає передові дослідження у сфері трудового права.
Jaime Nadal

Хайме Надаль

UNFPA
Представник ФН ООН в Україні
Представник ЮНФПА в Україні, Голова Офісу в Білорусі з вересня 2019 року. Пан Надаль розпочав свою співпрацю з ЮНФПА у 1996 році, а в 1999-му приєднався до організації як програмний фахівець у штаб-квартирі, у відділі Латинської Америки та Карибів, що включало окремі проекти в Гватемалі та Гаїті. У 2004 році зайняв посаду заступника директора з англомовних та нідерландько-мовних Карибів, Ямайка, де він відповідав за координацію та виконання проектів ЮНФПА у 15 країнах та на 7 територіях. Він зайняв посаду представника ЮНФПА у Болівії (2009), Єгипті (2013) та Бразилії (2015), очолюючи відповідні офіси ЮНФПА у періоди непростих політичних змін та працюючи у складі команди ООН для просування Порядку денного 2030 та Цілей сталого розвитку. До роботи в ЮНФПА був консультантом місцевих державних установ у контексті ряду ініціатив Європейського Союзу щодо регіонального розвитку.
yuriy

Юрій Савко

ВООН
Координатор Програми Волонтери ООН в Україні
 
Юрій Савко працює Координатором Програми Волонтери ООН в Україні. До цього Юрій працював експертом та старшим консультантом в міжнародних фінансових інституціях (Світовий Банк, ЄІБ). В нього більше 20 років професійного досвіду роботи в громадському секторі, а також в проектах таких міжнародних організацій, як Канадське Бюро міжнародної освіти (CBIE), Канадська Агенція з міжнародного розвитку (CIDA) та GIZ. Юрій також має тривалий досвід у сфері охорони здоров’я та обіймав посаду Заступника Міністра з питань європейської інтеграції в Міністерстві охорони здоров’я України (2014-15). Юрій отримав диплом Національного Університету «Львівська Політехніка».
Jarno Habicht

Ярно Хабіхт

ВООЗ
Голова Представництва ВООЗ в Україні
Доктор Ярно Хабіхт працює на посаді Представника ВООЗ та Голови Представництва ВООЗ в Україні з листопада 2018 року. Доктор Хабіхт набув великого досвіду, працюючи в системі агентств ООН. Зокрема, у Всесвітній організації охорони здоров'я, де він працює останні десятиліття. З 2003 року пан Хабіхт очолював представництва ВООЗ в Естонії, Республіці Молдові, Киргизстані та з 2018 року – в Україні. Як Голова Представництва ВООЗ, д-р Хабіхт компетентно керує командою українського офісу та на власному прикладі демонструє великий професіоналізм у ключових питаннях, що стосуються сфери охорони здоров’я – цілеспрямовано надавати необхідну допомогу, швидко і результативно реагувати на кризи у складній політичній, економічній та геополітичній ситуаціях. Доктор Ярно Хабіхт – дипломований лікар, отримав ступінь доктора наук у галузі охорони здоров'я та досліджень у сфері охорони здоров'я і медичного обслуговування в Тартуському університеті, Естонія. Одночасно працював в Естонському фонді медичного страхування та Міністерстві соціальних справ Естонії. Також проводив дослідження рівності доступу до послуг охорони здоров'я та фінансового захисту.