Наша команда в Україні

Denise Brown

Деніз Браун

RCO
Координаторка системи ООН в Україні, Гуманітарна координаторка
 
Пані Браун має понад 25 років досвіду роботи у гуманітарній сфері та програмах з відновлення, зокрема у складних надзвичайних ситуаціях, зосереджуючись на операціях, розробці програм, координації та міжвідомчих відносинах.

З 2019 року пані Браун працювала заступницею Спеціального представника Багатовимірної інтегрованої місії ООН зі стабілізації у Центральноафриканській Республіці (МІНУСКА), а також Постійною Координаторкою та Координаторкою з гуманітарних питань ООН.

До цього вона працювала у штаб-квартирі Всесвітньої продовольчої програми (ВПП) у Римі, спочатку як директорка Відділу готовності до надзвичайних ситуацій і реагування, а потім як директорка з питань політик та програм.

Впродовж 2013 – 2016 років пані Браун була директоркою ВПП у Західній і Центральній Африці, що знаходиться в Дакарі (Сенегал) та охоплює 20 країн. Більшу частину кар’єри пані Браун складає саме робота «в полях» у ВПП, під час низки ситуацій в Афганістані, Іраку, Кенії, Нігері та Сомалі. Вона також має досвід роботи з неурядовими організаціями Гаїті та Камбоджі. Пані Браун також працювала у Нью-Йорку.

Пані Деніз Браун має ступінь магістра у галузі розвитку дітей, який здобула в Університеті Пердью у США.

Вона вільно володіє англійською та французькою мовами.
Anh Nguyen

Ан Нгуєн

МОМ
Голова Представництва
Ан Нгуєн очолює українське представництво МОМ, Агентства ООН з питань міграції, з 2019 року. До цього він керував Відділом захисту та допомоги мігрантам у штаб-квартирі МОМ у Женеві, а перед тим був старшим регіональним спеціалістом із допомоги мігрантам у Регіональному офісі МОМ для Південно-Східної, Східної Європи та Центральної Азії. Раніше Ан Нгуєн уже працював у Представництві МОМ в Україні: до 2011 року він був заступником Голови Представництва та Старшим програмним координатором й очолював найбільшу програму МОМ із протидії торгівлі людьми. До того як приєднатися до Міжнародної організації з міграції, Ан Нгуєн працював у приватному секторі, обіймаючи керівні посади в Тихоокеанській газовій та електричній компанії, штаб-квартира котрої знаходиться в Каліфорнії, США, та в Altitude Software в Лісабоні, Португалія. Здобув ступінь бакалавра з біології в Каліфорнійському університеті, Санта-Крус, та ступінь магістра ділового адміністрування в Університеті Небраски, Лінкольн.
Gianni Volpin portrait

Джанні Вольпін

ЮНОПС
Керівник Офісу в Україні
 
Джанні Вольпін є Керівником Офісу ЮНОПС в Україні. Він має багатий досвід роботи в міжнародних організаціях, зокрема у сферах гуманітарної допомоги та соціально-економічного розвитку, а також у приватному секторі. Джанні понад 20 років працював у Міжнародному комітеті Червоного Хреста в різних країнах, обіймаючи ряд ключових управлінських посад на рівні окремих країн, регіонів, а також у Штаб-квартирі в Женеві. Він володіє італійською, англійською, французькою та португальською мовами.
Erika Kvapilova, portrait

Еріка Квапілова

ООН Жінки
Головa офісу/ Представниця ООН Жінки в Україні
Еріка Квапілова (доктор наук/PhD) була першою головою офісу ООН Жінки в Грузії з 2013 по 2020 рік. До призначення в ООН Жінки у Грузії вона обіймала посаду директорки регіональної програми ООН Жінки у Південно-Східній Європі. У період з 2005 по 2009 рік вона працювала програмною спеціалісткою, підтримуючи програми ООН Жінки / UNIFEM на Західних Балканах та у Туреччині. До роботи в ООН Еріка понад 15 років працювала у дослідженні соціальної політики та добробуту, брала участь у міжнародних порівняльних дослідницьких групах та публікувала наукові роботи на теми соціальної політики та гендерних питань. На початку 2000-х вона була директоркою Науково-дослідного інституту праці та соціальних питань та Міжнародного центру сімейних досліджень у Братиславі, афілійованого з Міністерством праці, соціальних досліджень та сім'ї Словаччини, і працювала в якості гендерної радниці міністра праці та соціальних питань.
Karolina Billing

Кароліна Ліндхольм Біллінг

УВКБ ООН
Представниця в Україні
 
 
Кароліна Ліндхольм Біллінг приєдналася до УВКБ ООН у 1999 році у ролі Радниці з питань захисту в тодішньому Офісі зв’язку для країн Балтії, який знаходився в Ризі та охоплював Естонію, Латвію та Литву. З тих пір вона працювала в УВКБ ООН у різних функціях управління, правової політики та політики захисту, в операціях в Африці, Європі, на Близькому Сході та в штаб-квартирі УВКБ ООН в Женеві.

Її останніми посадами в УВКБ ООН були Заступниця Представника (з питань захисту) в Лівані, Заступниця регіонального представника у скандинавських країнах та країнах Балтії, старша співробітниця з питань захисту в Замбії, старша співробітниця з питань зв’язків (з прав людини) у Відділі міжнародного захисту в штаб-квартирі УВКБ ООН та Радниця з питань захисту в Північній Македонії.

Кароліна має ступінь Магістра права зі спеціалізацією з прав людини та права біженців у Стокгольмському університеті. Вона розмовляє шведською та англійською мовами та базовою французькою мовою, одружена і має трьох дітей.
Manal Fouani

Манал Фоуані

ПРООН
В. о. Постійної представниці
 
 
З вересня 2019 р. по березень 2022 р. пані Фоуані була заступницею Постійної представниці ПРООН в Україні.

Перш ніж приєднатися до команди ПРООН в Україні пані Фоуані працювала в регіональному бюро ПРООН у країнах Європи та СНД (2017-2019) у Нью-Йорку, яке координує роботу ПРООН в Азербайджані, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдові та Україні, і відповідала за зв’язки з громадськістю та координацію з країнами західної частини СНД та Південного Кавказу.

У період з 2012 по 2017 рр. пані Фоуані очолювала підрозділ стратегічних консультацій та адвокації ПРООН у Сирії, працюючи над проєктами у сфері підвищення стійкості та раннього відновлення, які були зосереджені на відновленні інфраструктури та економіки, а також покращенні рівня життя та соціальній згуртованості. У контексті багатовимірних оперативних рішень для сирійської кризи пані Фоуані була радницею з питань раннього відновлення та координаторкою Сирійського кластеру (що об’єднував представництва у Сирії, Туреччині та Йорданії) в ПРООН у Сирії, що тісно співпрацював з Гуманітарною командою країни та керівництвом ООН. Спочатку вона приєдналася до команди ПРООН у Сирії у 2011 р. в ролі головної технічної радниці проєкту з децентралізації та місцевого самоврядування.

Пані Фоуані розпочала свою роботу в команді ПРООН у 2004 році в Лівані, де вона займалася питаннями соціального розвитку, запобігання конфліктам, відновлення та розбудови миру, а з 2006 року також питаннями відновлення та відбудови.

Перш ніж долучитися до ПРООН, пані Фоуані працювала в ЮНІСЕФ, Консультативній групі з питань розмінування та Корпусі милосердя, а також в інших гуманітарних організаціях, що займаються питаннями розмінування, моніторингу та оцінки, місцевого розвитку в Лівані, Іраку та Швейцарії.

Пані Фоуані здобула магістерський ступінь у Лондонському університеті (Школа східних і африканських досліджень (SOAS) за спеціальністю «Подолання бідності: політика та практика» з поглибленим вивченням теми управління розвитком, а також має бакалаврський ступінь за спеціальністю «Медико-соціальна робота» на факультеті громадського здоров'я Ліванського університету в Бейруті.

Її рідною мовою є арабська. Окрім того, вона вільно володіє англійською та французькою мовами.
Filon Morar

Мануель Філон Морар

ДППА
Голова представництва Департаменту політичних питань ООН в Україні
Пан Морар прибув до України в червні 2015 року після роботи у Департаменті з політичних питань у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку. Він працює в ООН з 2004 року, зокрема керівником польового офісу UNSMIL-ED та керівником зовнішніх зв'язків у Лівії (2012-2014). Також співпрацював з Місіями ООН в Іраку (2004-2006; 2010), Афганістані (2014), Республіці Молдова, Алжирі, Гайані та з місіями ЄС у Грузії (2008-2009) та Судані (2011). До того як розпочати роботу в ООН пан Морар був радником міністра при Міністерстві закордонних справ Румунії (2000-2012). Був доцентом політології Бухарестського університету (1997-2003) та експертом із зовнішньої політики при президентстві Румунії (1997-1999). Пан Морар здобув науковий ступінь доктора політичної філософії, магістра політичних наук, опублікував чотири книги та понад 70 статей у галузі політології та міжнародних відносин.
Matilda Bogner

Матільда Богнер

УВКПЛ
Голова Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні
Матильда Богнер працює в системі ООН з 2006 року. Вона очолювала регіональні офіси УВКПЛ в Центральній Азії, Тихоокеанському регіоні та Південно-Східній Азії. Також вона очолювала відділ з питань прав людини, перехідного правосуддя та верховенства права Місії ООН у Лівії, а на попередній посаді була старшим радником ООН з прав людини в Білорусі. До цього вона дев'ять років працювала у сфері прав людини у регіоні Європи та Центральної Азії та вільно розмовляє російською. Вона має юридичну освіту, а також працювала адвокатом кримінального захисту в Австралії. Пані Богнер заміжня, має чотирьох дітей.
Matthew Hollingworth

Метью Голлінгворт

ВПП
Головний координатор
 
 
Пан Голлінгворт працює у Всесвітній продовольчій програмі ООН (ВПП) понад 20 років. У травні 2022 року він став головним координатором ВПП в Україні для підтримки людей, які постраждали від війни в Україні. До цього він обіймав посаду представника та регіонального директора в Південному Судані з 2019 по 2022 рік; представника та регіонального директора у Судані з 2016 по 2019 рр.; в якості заступника регіонального директора Близького Сходу, Північної Африки, Центральної Азії та Східної Європи, з акцентом на підтримці офісів у країнах, які стикаються з масштабними та складними надзвичайними ситуаціями, а також, як представник і регіональний директор операцій ВПП у Сирії з 2013 по 2015 рік. Протягом своєї кар’єри у ВПП Метью працював у багатьох складних умовах, зокрема в Афганістані, Єгипті, Іраку, Лівані, Лівії та Пакистані, маючи великий досвід у сфері логістики та реагування на надзвичайні ситуації. Пан Голлінгворт має ступінь магістра наук у галузі управління ланцюгами поставок Кренфілдського університету (Велика Британія), ступінь бакалавра у галузі філософії та політики Саутгемптонського університету (Велика Британія) та міжнародний диплом із гуманітарної допомоги Королівського коледжу хірургів (Ірландія).
Murat Sahin

Мурат Шахін

ЮНІСЕФ
Представник ЮНІСЕФ в Україні
Мурат Шахін зайняв посаду Представника ЮНІСЕФ в Україні у липні 2021 року. Мурат очолює роботу ЮНІСЕФ в Україні, щоб забезпечити поступове забезпечення дотримання прав усіх дітей, підлітків та молоді, особливо з найбільш вразливих груп, та реалізацію їхнього потенціалу в безпечному й інклюзивному суспільстві.

Перш ніж приєднатися до Представництва ЮНІСЕФ в Україні, Мурат працював Головою Представництва в Косово (2018-2021) та Заступником голови в Корейській Народно-Демократичній Республіці (2016-2018). Він здійснював стратегічне керівництво плануванням, розробкою, формулюванням і реалізацією Національних програм та заходів відповідно до пріоритетів національного розвитку та Рамкової програми ООН з питань допомоги щодо розвитку.

Раніше Мурат працював в організації радником та спеціалістом з питань води, санітарії та гігієни, а також з питань освіти у штаб-квартирі ЮНІСЕФ а також на різних посадах у КНДР, Таджикистані та Туреччині. Він працює в організації з 1999 року. Пан Шахін — громадянин Туреччини, який щиро підтримує реалізацію прав усіх дітей та робить все можливе для своєї роботи та родини.

Він навчався в аспірантурі з методів бізнес-досліджень в Единбурзькій бізнес-школі, має магістерський ступінь з бізнес-управління Університету BILGI у Стамбулі та ступінь з громадянського проєктування Близькосхідного технічного університету в Анкарі.
Pierre Vauthier

П'єр Вотьє

ФАО
Призначений відповідальний службовець / Голова офісу ФАО в Україні
П’єр Вотьє є громадянином Франції зі ступенем магістра агроекономіки, інженером Національного політехнічного інституту Тулузи. Він працює у Продовольчій та сільськогосподарській організації ООН (ФАО) протягом 22 років на різних посадах у штаб-квартирі, регіональних, субрегіональних та національних офісах.

П’єр Вотьє працював у більш ніж семи країнах, включаючи Центральноафриканську Республіку (ЦАР), Демократичну Республіку Конго (ДРК), Ефіопію, Південний Судан і Малі. Він працював над зміцненням і відновленням діяльності та програм ФАО, формулюванням стратегії надзвичайних ситуацій та реабілітації, аналізом продовольчої безпеки та впровадженням програм, включаючи розробку спільної програми стійкості та реабілітації, ФАО, ЮНІСЕФ, ПРООН та ВПП.

До того, як приєднатися до команди ФАО в Україні, протягом двох років пан Вотьє очолював програми реагування на надзвичайні ситуації рівня L3 у Малі, працюючи над розробкою проєктів з розширення економічних можливостей сільських жінок, пом’якшення конфлікту та стійкості Ліптако-Гурма.
Raman Hailevich

Раман Гайлевич

ЮНЕЙДС
Директор ЮНЕЙДС в Україні
Пан Раман Гайлевич приєднався до Команди ООН в Україні у вересні 2018 року, в якості директора українського Офісу ЮНЕЙДС. Раніше він працював радником у регіональному офісі ЮНЕЙДС у Москві (2013-2018, 2007-2010), координатором Офісу ЮНЕЙДС у Казахстані та Туркменістані (2010-2013), радником з питань розвитку програми у штаб-квартирі ЮНЕЙДС у Женеві (2002-2007) та національним радником ЮНЕЙДС у Білорусі (2000-2001). Пан Гайлевич почав працювати в ООН у 1998 році, а раніше мав посаду у місцевому університеті. Перш ніж приєднатися до ЮНЕЙДС у 2000 році, він був керівником проекту в офісі ПРООН в Білорусі. Пан Гайлевич здобув ступінь магістра з педагогіки у Мінському державному педагогічному інституті та ступінь магістра за напрямком "Стратегія контролю над наркотиками" в Імперському коледжі Лондонського університету. Пан Гайлевич - громадянин Білорусі та володіє російською, англійською та французькою мовами.
Sergiy Savchuk

Сергій Савчук

МОП
Національний координатор МОП в Україні
Сергій Савчук представляє МОП, Міжнародну організацію праці, з 2013 року. З 2001 по 2012 роки він очолював проекти розвитку у сферах трудового законодавства та трудової реформи, соціального діалогу та гендерної рівності на роботі в Україні. До того як приєднатися до МОП, Сергій працював у Федерації профспілок України, де обіймав посаду заступника міжнародного секретаря та займався посиленням співпраці з міжнародним профспілковим рухом, а також співпрацював з МОП у питаннях захисту прав працівників. Пан Савчук здобув ступінь магістра з іноземних мов та літератури Київського національного лінгвістичного університету і на даний час вивчає передові дослідження у сфері трудового права.
Jaime Nadal

Хайме Надаль

UNFPA
Представник ФН ООН в Україні
Представник ЮНФПА в Україні, Голова Офісу в Білорусі з вересня 2019 року. Пан Надаль розпочав свою співпрацю з ЮНФПА у 1996 році, а в 1999-му приєднався до організації як програмний фахівець у штаб-квартирі, у відділі Латинської Америки та Карибів, що включало окремі проекти в Гватемалі та Гаїті. У 2004 році зайняв посаду заступника директора з англомовних та нідерландько-мовних Карибів, Ямайка, де він відповідав за координацію та виконання проектів ЮНФПА у 15 країнах та на 7 територіях. Він зайняв посаду представника ЮНФПА у Болівії (2009), Єгипті (2013) та Бразилії (2015), очолюючи відповідні офіси ЮНФПА у періоди непростих політичних змін та працюючи у складі команди ООН для просування Порядку денного 2030 та Цілей сталого розвитку. До роботи в ЮНФПА був консультантом місцевих державних установ у контексті ряду ініціатив Європейського Союзу щодо регіонального розвитку.
yuriy

Юрій Савко

ВООН
Координатор Програми Волонтери ООН в Україні
 
Юрій Савко працює Координатором Програми Волонтери ООН в Україні. До цього Юрій працював експертом та старшим консультантом в міжнародних фінансових інституціях (Світовий Банк, ЄІБ). В нього більше 20 років професійного досвіду роботи в громадському секторі, а також в проектах таких міжнародних організацій, як Канадське Бюро міжнародної освіти (CBIE), Канадська Агенція з міжнародного розвитку (CIDA) та GIZ. Юрій також має тривалий досвід у сфері охорони здоров’я та обіймав посаду Заступника Міністра з питань європейської інтеграції в Міністерстві охорони здоров’я України (2014-15). Юрій отримав диплом Національного Університету «Львівська Політехніка».
Jarno Habicht

Ярно Хабіхт

ВООЗ
Голова Представництва ВООЗ в Україні
Доктор Ярно Хабіхт працює на посаді Представника ВООЗ та Голови Представництва ВООЗ в Україні з листопада 2018 року. Доктор Хабіхт набув великого досвіду, працюючи в системі агентств ООН. Зокрема, у Всесвітній організації охорони здоров'я, де він працює останні десятиліття. З 2003 року пан Хабіхт очолював представництва ВООЗ в Естонії, Республіці Молдові, Киргизстані та з 2018 року – в Україні. Як Голова Представництва ВООЗ, д-р Хабіхт компетентно керує командою українського офісу та на власному прикладі демонструє великий професіоналізм у ключових питаннях, що стосуються сфери охорони здоров’я – цілеспрямовано надавати необхідну допомогу, швидко і результативно реагувати на кризи у складній політичній, економічній та геополітичній ситуаціях. Доктор Ярно Хабіхт – дипломований лікар, отримав ступінь доктора наук у галузі охорони здоров'я та досліджень у сфері охорони здоров'я і медичного обслуговування в Тартуському університеті, Естонія. Одночасно працював в Естонському фонді медичного страхування та Міністерстві соціальних справ Естонії. Також проводив дослідження рівності доступу до послуг охорони здоров'я та фінансового захисту.