Офіс Координаторки системи ООН в Україні

Метою діяльності Офісу Координаторки ООН в Україні є координація зусиль групи агенцій ООН, що працюють в Україні для надання ефективної допомоги у прискоренні прогресу країни у напрямку соціального та економічного розвитку, дотримання світових стандартів демократії та сприяння світовому інтеграційному процесу в Україні. Координаторка системи ООН в країні є призначеною представницею Генерального Секретаря ООН й має на меті об'єднати установи, фонди та програми ООН для підвищення ефективності та координації їх діяльності у країні. Тісно співпрацюючи з національними урядами, Координатори відстоюють інтереси та мандати ООН, користуючись підтримкою та керівництвом всіх установ ООН. Зважаючи на національні потреби та пріоритети, Координатор ООН виконує важливі функції з підтримки зусиль уряду щодо координованого мультидисциплінарного вжиття заходів, спрямованих на здійснення та моніторинг стратегій і програм з надання допомоги.

Координаторка системи ООН в Україні, гуманітарна координаторка 

5 липня 2018 року пані Оснат Лубрані розпочала роботу на посаді координаторки системи ООН та координаторки з гуманітарних питань. Перед тим, як очолити Представництво ООН в Україні, пані Оснат Лубрані обіймала пост Координатора системи ООН і Постійного представника Програми Розвитку ООН в Республіці Фіджі (2013-2018), виконуючи обов’язки в дев’яти інших малих острівних державах, що розвиваються (Федеративні Штати Мікронезії, Кірибаті, Маршаллові Острови, Науру, Палау, Соломонові Острови, Тонга, Тувалу та Вануату). Починаючи з 2014 року, вона також була призначена на посаду Координаторки з гуманітарних питань ООН для оперативного реагування на стихійні лиха, спричинені надзвичайними погодними умовами у країні.,

У 2009-2013 роках на посаді координаторки з питань розвитку Організації Об’єднаних Націй і постійної Представниці Програми Розвитку ООН у Косово пані Оснат Лубрані здійснювала моніторинг діяльності Миротворчої місії ООН в Косово (МООНК), співпрацюючи зі Спеціальним представником Генерального секретаря ООН. До свого призначення у Косово пані Оснат  працювала у Програмі Розвитку ООН в Колишній Югославській Республіці Македонія в рамках Бюро ПРООН з попередження криз і відновлення. До цього пані Лубрані займала ряд керівних посад у Жіночому Фонді ООН (ЮНІФЕМ), працюючи і в штаб-квартирі Фонду в Нью-Йорку, і на місцях. Так, зокрема, вона займала пости Регіональної директорки відділу Центральної та Східної Європи та Директорки Бюро зв’язку в Брюсселі.

До початку роботи в Організації Об’єднаних Націй пані Лубрані працювала консультанткою з питань захисту прав людини та розвитку у Руанді та Демократичній Республіці Конго (тогочасний Заїр), а також займалась виробництвом документальних фільмів. Оснат Лубрані отримала ступінь магістра Колумбійського університету у Нью-Йорку за спеціальністю «міжнародні відносини» та ступінь магістра Нью-Йоркського університету за спеціальністю «виробництво кінофільмів та телевізійних програм». Ступінь бакалавра пані Лубрані здобула в Єврейському університеті у Єрусалимі за спеціальністю «антропологія та історія Африки».

Команда Координаторки системи ООН в Україні

 • Пані Оснат Лубрані, Координаторка системи ООН в Укрaїни
 • Пан Денніс Беседіч, Глава Офісу Координаторки ООН
 • Пан Стен Веіцман, радник з питань миру і розвитку
 • Пан Ентон-Джозеф Хаген, аналітик з питань координації
 • Пані Жанна Сіркович, асистентка з комунікацій та соцмедіа
 • Пані Єва Гершберг, адміністраторка офісу
 • Пані Олександра Малукало, помічниця Координаторки системи ООН в Україні
 • Пані Олеся Огризко, радниця з питань партнерства
 • Пані Людмила Струк, спеціалістка з питань моніторингу та оцінки
 • Пані Юлія Сваволя, консультантка з питань внутрішньої координації
 • Пан Олексій Вавохін, спеціаліст з питань розвитку

Офіс Координаторки системи ООН в Україні

Osnat Lubrani

Osnat Lubrani

UN Resident & Humanitarian Coordinator