HeForShe Congress 2020: Рівно цінні в бізнесі

  • HeForShe Congress 2020 дасть відповіді на питання бізнесу про гендерну рівність в Україні

В Україні, вже втретє відбудеться HeForShe Congress – головна подія року, яка об’єднує прогресивні бізнеси навколо теми гендерної рівності та недискримінації. Цього року конгрес підніме тему підтримки рівноцінних можливостей для розвитку в бізнесі.

HeForShe Congress 2020 – це 15 спікерів від приватного сектору та 5 панелей.

Ми відповімо на питання, які турбують бізнес сьогодні:

  • як лідери драйвлять ціннісні зміни в своїх компаніях?
  • чому бізнес має бути safe space?
  • як створити умови для рівноцінного батьківства?
  • чому бізнес має інвестувати в жіночий потенціал?
  • які KPI рівності у бізнесі?

«Кількість бізнесів, які готові інвестувати у своїх працівників та працівниць, зростає. Все більше чоловіків і жінок отримують користь від інклюзивного середовища, яке дозволяє особистісно зростати, заохочує до творчості та підтримує баланс між роботою сім’єю. Це безпрограшний варіант, який робить бізнес стійкішим та допомагає ефективно використовувати таланти співробітників та співробітниць, а їх, у свою чергу, робить більш щасливими та продуктивними», — Еріка Квапілова, Представниця ООН Жінки в Україні.

Керівники StarLightMedia, Ferrexpo Poltava Mining та IT-Integrator розкажуть про епоху конкуренції корпоративних змістів, нове розуміння лідерства та гендерну рівність як сталу цінність. Соціальний ресторан Urban Space 500 та ІТ-компанія поділяться практичним досвідом, як атмосфера прийняття, культура дружнього ставлення, психологічно та фізичного комфорту та безпеки допомагає їх командам бути більш ефективними та

ініціативними, скільки вони вкладають часу та коштів у проєкти спрямовані на підтримку добробуту та ментального здоров’я. Разом з Nestle, Deloitte в Україні та Intellias з’ясуємо, як бізнесу допомагати своїм співробітникам та співробітницям бути супер-батьками та залишатися ефективними на роботі. Представники SAP, UKRSIBBANK BNP Paribas Group та L’Oreal розкажуть про свої програми з розвитку жіночого потенціалу та чому це потрібно бізнесу. Розкриємо практичний досвід про дашборд різноманіття та інклюзивності в Luxoft, шкалу гендерної рівності PricewaterhouseCoopers та дізнаємося за якими показниками слідкує Procter&Gamble.

HeForShe Congress 2020 дасть практичні поради тим бізнесам та менеджерам, які усвідомлюють необхідність зміни корпоративної культури. Компанії, які готові підсилити свої наміри конкретними діями, можуть підписати Women’s Empowerment Principles. WEPs - це 7 принципів для сприяння гендерній рівності та розширенню прав і можливостей жінок на робочому місці, ринку та в громаді. З моменту запуску у 2010 році WEPs підписали понад 3 600 компаній з усього світу, серед них і 5 українських. Детальніше про WEPs та успішні історії підписантів ви можете дізнатись тут.

1 жовтня, 10:30 – 17:00

Посилання на програму: http://heforsheukraine.info/congress2020/ Реєстрація для участі у події: https://forms.gle/JFWyRby7VbSSB8mi7

___________________

Рух HeForShe, започаткований ООН Жінки – це глобальний рух солідарності на підтримку ґендерної рівності, в якому чоловіки та хлопчики стають головними агентами змін. Рух запустили Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун і Пані посол доброї волі Емма Вотсон 20 вересня 2014 року. Рух HeForShe в Україні реалізується за фінансової підтримки Швеції.

Для уточнення інформації та додаткових питань, будь ласка, звертайтесь на адресу координаторки руху HeForShe в Україні Ольги Дячук - olga.diachuk@unwomen.org

Агенції ООН, долучені до цієї ініціативи
ООН Жінки
Структура Організації Об'єднаних Націй з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок