Прес-реліз

Коментарі для ЗМІ Генерального секретаря ООН з Київської області

28 квітня 2022

// Нижче наведено коментарі для преси з трьох локацій під Києвом, Україна //

 

БОРОДЯНКА

Коли я бачу ці зруйновані будинки, я мушу висловити те, що відчуваю. Я уявляю свою сім’ю в одному з тих наразі зруйнованих та чорних будинків. Я бачу, як мої онуки втікають в паніці, а частина моєї родини врешті-решт гине. Війна у 21 сторіччі – це абсурд. Війна – це зло. І коли бачиш такі ситуації, безумовно, серце крається за постраждалих. Наші співчуття їхнім родинам, але головне відчуття — в 21 сторіччі війна не може бути прийнятною. Подивіться на це.

 

БУЧА (Храм Святого Апостола Андрія Первозваного)

Коли ми знаходимося в цьому жахливому місці, я відчуваю, наскільки важливо [забезпечити] ретельне розслідування та відповідальність. Я радий, що Міжнародний кримінальний суд вже вивчає ситуацію і що прокуратура вже була тут. Я повністю підтримую Міжнародний кримінальний суд і закликаю Російську Федерацію погодитися на співпрацю з Міжнародним кримінальним судом. Але коли ми говоримо про військові злочини, ми не можемо забувати, що найгірший злочин – це власне сама війна.

Дуже дякую.

 

ІРПІНЬ (зруйнований ЖК «Ірпінські Липки»)

Ці жахливі картини показують те, що, на жаль, завжди відбувається: цивільне населення завжди платить найвищу ціну. У цих будинках жили безневинні мирні жителі. Вони заплатили найвищу ціну за війну, в якій вони не брали участі. І це те, що кожен у всьому світі повинен пам’ятати. Скрізь, де йде війна, найвищу ціну платять цивільні громадяни.

 

28 квітня 2022 року

Коментарі для ЗМІ Генерального секретаря ООН з Київської області

Агенції ООН, долучені до цієї ініціативи

ООН
Організація Об'єднаних Націй

Цілі, які ми підтримуємо завдяки цій ініціативі